17 листопада 2023 року з нагоди Міжнародного дня студента міський голова м. Умань Ірина ПЛЕТНЬОВА відзначила подяками кращих представників навчальних закладів міста, серед яких і Сніжанну ОЛІЙНИК, студентку факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, відмінницю навчання, учасницю міжнародних науково-практичних конференцій, активістку та волонтера.
Читати повністю
.png)
.png)



















